Od kilku miesięcy dostałem się na stanowisko magazyniera w zakładzie przemysłowym niedaleko mojej rodzinnej miejscowości. Początkowo, dojeżdżałem każdego dnia do firmy, jednak z biegiem czasu, codzienne dojazdy zaczęły być męczące.

Komfortowa kwatera pracownicza w Dąbrowie

kwatery pracownicze dąbrowaCodzienne dojazdy zaczęły mi dokuczać i byłem coraz bardziej zmęczony. Wynajęcie mieszkania nie wchodziło w rachubę, ponieważ miałem ograniczone środki finansowe i zbierałem na to, aby zbudować dom w swojej miejscowości. Także hotel okazał się za drogi. Zdecydowałem się jednak zamieszkać w prywatnym ośrodku, aby oszczędzić na dojazdach. Jeżeli chodzi o dobre kwatery pracownicze Dąbrowa ma dużo do zaproponowania. Szybko zadomowiłem się w prywatnym ośrodku, który był bardzo schludny i wygodny. W moim pokoju znajdowało się pojedyncze łóżko z czystą i pachnącą pościelą oraz dostępem do łazienki. W pokoju znajdował się także mały stolik z krzesłem oraz telewizor z dużą ilością kanałów. Dodatkowo, właściciele ośrodka udostępnili dla swoich gości połączenie internetowe, dzięki czemu mogliśmy pozostać w kontakcie ze swoimi rodzinami. W ośrodku znajdował się także dostęp do wspólnej kuchni, która zawsze była nienagannie posprzątana, a my mogliśmy przygotować w niej ciepły posiłek. Atmosfera była miła i spokojna, a goście ośrodka bardzo kulturalni. Po ciężkim dniu pracy wracałem do czystego i cichego miejsca, które było dostosowane do moich środków finansowych, a wygodny pokój i ładnie urządzona łazienka w pełni zaspokajały moje potrzeby.

Bardzo lubiłem spędzać czas w moim wynajętym pokoju.  Było to miejsce bardzo spokojne i komfortowe. Mogłem w nim odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu, a dzięki atrakcyjnej cenie wynajmu, mogłem zaoszczędzić pieniądze oraz czas, który dotychczas traciłem na dojazdach.

O Autorze: Henryk Rybka