Swojego czasu miałam ogromny problem z odnawianiem różnych przedmiotów. Mimo faktu, że stosowałam zasady, dzięki którym teoretycznie farba miałaby się na określonych przedmiotach utrzymywać długo, efekty mojej pracy niestety nie były zbyt trwałe. Długie godziny szlifowania i malowania dwoma warstwami, nawet przy zastosowaniu podkładu malarskiego zwykle kończyło się odpryskami, pojawiającymi się po kilku miesiącach.

Trwałe efekty malowania

spray emaliaMyślałam, że to ja robię coś nie tak, jednak okazało się, że po prostu używam specyfików złej jakości. Okazało się, że spray emalia, który został mi polecony przez znajomego, rozwiązał wszystkie moje problemy. Przede wszystkim spray ten był przystosowany do malowania różnych powierzchni, do których natychmiast trwale przylegał. Ponieważ jakość sprayu była naprawdę bardzo dobra, nie musiałam obawiać się, że efekty mojej pracy bardzo szybko przestaną być zauważalne. Emalia bardzo długo utrzymywała połysk i nie blakła. Intensywny kolor może utrzymywać się przez wiele lat i jak na razie, wygląda na to, że tak faktycznie będzie. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ emalia jest jednocześnie bardzo wydajna, w związku z czym nie muszę ciągle biegać do sklepu i jej dokupować. Dodatkowo farba jest dostępna w wielu pojemnościach, dzięki czemu mogę kupować dokładnie tyle, ile potrzebuję. Cena sprayu jest konkurencyjna, w związku z czym udaje mi się sporo zaoszczędzić.

Byłam bardzo niezadowolona, gdy wiedziałam, że efekty mojej pracy nie utrzymają się zbyt długo. Na szczęście wtedy dowiedziałam się o emalii, dzięki której pozbyłam się wszystkich swoich problemów. Przede wszystkim jest to produkt dostępny w konkurencyjnej cenie, dzięki któremu nie muszę dokonywać kolejnych renowacji określonych przedmiotów, praktycznie co kilka miesięcy.

 

O Autorze: Marianna Kaczmarek