Jestem wielkim fanem aktywnego wypoczynku. Dlatego też kiedy zaczęło zbliżać się lato i udało mi się zarezerwować korzystny termin urlopu, nie zwlekałem z rezerwacją wakacji. Wiedziałem, że udam się w góry. Po prostu uwielbiam po nich chodzić! W zeszłe wakacje zmarnowałem jednak swoje ukochane buty trekkingowe. Czekał mnie więc zakup nowego, górskiego obuwia.

Kupno nowych butów w góry

wzmocnione buty w góry - latoByłem bardzo podekscytowany, kiedy udało mi się dogadać z szefem w kwestii urlopu i go zarezerwować. Ostatnie miesiące w pracy nie były dla mnie łatwe. Na głowie miałem ważny projekt, który na szczęście udało mi się dowieźć do końca. Poza tym pogoda za oknem bardzo kusiła, by udać się na wypoczynek. Jestem człowiekiem, który preferuje jego aktywną formę. Dlatego też nie miałem żadnych wątpliwości, że na urlop wybiorę się w góry. Potrzebowałem jednak odpowiedniego obuwia, ponieważ moje stare, górskie buty już się wysłużyły. Chciałem, aby były one solidne, dlatego też obiektem mojego zainteresowania stały się wzmocnione buty w góry – Lato było w tym roku naprawdę przepiękne, więc nie mogłem doczekać się swojego wyjazdu. W pierwszej kolejności pojechałem jednak do specjalistycznego sklepu górskiego, w którym chciałem zaopatrzyć się w obuwie górskie. Pracownik, który mi doradzał był bardzo kompetentny, wobec czego wyszedłem ze sklepu z parą nowych, solidnych butów górskich, które idealnie nadawały się na mój letni urlop.

Swój pobyt w górach wspominam bardzo miło. Przywiozłem z niego nie tylko piękne wspomnienia, ale i dużo świetnych zdjęć! Spędziłem w górskich pasmach naprawdę sporo czasu, w czym pomogły mi moje świeżo kupione buty górskie. Zdały egzamin w stu procentach. Jestem bardzo wdzięczny pracownikom sklepu, którzy tak dobrze pomogli dobrać mi obuwie.

O Autorze: Marianna Kaczmarek