Fakt, że reklama jest dźwignią handlu jest powszechnie znany i dla każdego oczywisty. Nie bez powodu już od czasów starożytnych każdy pragnie rozpromować swój interes. Obecnie mamy dostęp do wielu osób, które zawodowo zajmują się promowaniem naszego przedsiębiorstwa. Warto jednak zdawać sobie sprawę z tego, że o wiele niższym kosztem możemy sami uzyskać satysfakcjonujące wyniki.

Gdzie kupić wysokiej jakości krówki reklamowe?

krówki z własnym nadrukiem cenaGdy myślimy o reklamie w lokalnej społeczności to zazwyczaj na myśl przychodzą nam ulotki, czy plakaty. Warto jednak zmienić swój tok myślenia i zainteresować się mniej popularnymi, a dużo bardziej skutecznymi formami reklamy. Mam tutaj na myśli krówki reklamowe. Okazuje się bowiem, że taki cukierek jest znacznie skuteczniejszy w promocji naszej firmy, niż wyżej przytoczone przykłady. Jeśli chodzi o krówki z własnym nadrukiem cena jest zdecydowanie niższa, jeśli zdecydujemy się na zakup większej ilości. Wtedy producent słodyczy reklamowych nalicza nam dodatkowy rabat, dzięki czemu cena jednostkowa za cukierek jest dużo niższa. Same krówki są słodyczami wysokiej jakości, ponieważ są miękkie, rozpływają się w ustach, a dodatkowo owinięte są w papierek, na którym możemy umieścić dowolny nadruk. Już na etapie zamawiania mamy wpływ na to, co pojawi się na naszym papierku. Może to być logo naszej firmy, dane przedsiębiorstwa lub też możemy zdecydować się na zabawny slogan reklamowy, czy też krótki opis naszej działalności.

Taki cukierek nie trafi do kosza, jak ulotki, czy plakaty, a z pewnością przykuje uwagę potencjalnego klienta na dłużej. Możemy je również wręczać osobom, które korzystały z naszych usług lub też zatrudnić hostessę, która będzie częstowała przechodniów w okolicy firmy i informowała o naszej działalności. Możliwości wykorzystania krówek reklamowych jest naprawdę wiele.

O Autorze: Krzysztof Sikor