Zdejmowałam dzisiaj swoje zasłony z okien. Moja mama powiedziała, że jej się nie podobają, ponieważ wyglądają na stare. Ona jest bardzo modna, jeżeli chodzi o wystrój domu. Ja bardzo się jej słucham pod tym względem, gdyż sama nie wiem, jak zrobić wystrój swojego mieszkania. Wpadłyśmy na pomysł, by kupić nowe.

Nowe zasłony do pokoi

zasłony aleksandrów łódzkiPojechałyśmy do sklepu z zasłonami, by tam zakupić jakieś ładne i okazałe zasłony. Na miejscu okazało się, że jest ich tyle, ze same nie wiemy, jakie wybrać. Mama powiedziała, że najlepiej będzie jeśli kupimy je sobie przez Internet. Przystałam na tę propozycję. Wpisałyśmy w wyszukiwarkę: zasłony aleksandrów łódzki, licząc, że znajdziemy coś bardzo ciekawego. Było tam dużo sklepów internetowych, ale w końcu znalazłyśmy ten, w którym były okazałe zasłony. Ja oczywiście się nie znam, więc powiedziałam mamie, żeby wybrała te najładniejsze. Ona bez dłuższego namysłu wybrała takie, koloru fioletowego. Na początku mi się nie spodobały, ponieważ uważam, że będzie wtedy za ciemno w pokoju, ale mama zaczęła się upierać. Postanowiłam zaryzykować, i je zakupić. Kupiłam na razie takie do sypialni i pokoju córki. Później zastanowię się nad kupnem pozostałych. Na razie mnie zbytnio nie stać, ponieważ są bardzo drogie. Ciekawa jestem, jak mój maż na nie zareaguje. On nawet nie wie, że planowałam zakupić nowe zasłony. Będzie bardzo zaskoczony z tego powodu. Mam nadzieję, że nie będzie zły.

Gdy mąż zobaczył nowe zasłony to był mocno zszokowany. Powiedziałam mu od razu, że to mama pomagała mi w wyborze. Liczyłam na to, że będzie dla mnie wyrozumiały. W sumie się nawet ucieszył, ponieważ powiedział, że już od dawna o tym myślał. Dobrze w takim razie, ze posłuchałam się mamy. Ona naprawdę potrafi doradzić we wszystkim.

O Autorze: Nikola Duda