Wystrój w moim mieszkaniu nieco mi się znudził, dlatego postanowiłam go jakoś urozmaicić. Chciałam, aby wszystkie wnętrza prezentowały się ciekawie, a przy tym były komfortowe. Największe zmiany zaplanowałam w swojej sypialni, ponieważ zależało mi na tym, aby stworzyć sobie jeszcze wygodniejsze oraz piękniejsze miejsce do snu.

Piękna pościel z hurtowni

hurtownia pościeli OlsztynMoja sypialnia wcześniej miała dosyć klasyczny wystrój połączony z elementami w stylu vintage. Chciałam jednak, żeby to pomieszczenie wyglądało bardziej nowocześnie, jednak nie chciałam zmieniać wszystkich jego elementów. Dlatego zdecydowałam się na dodanie kilku dekoracji oraz zmianę kolorystyki tego wnętrza. Sporą powierzchnię sypialni zajmuje oczywiście łóżko, dlatego postanowiłam, że ono również będzie pasowało do nowego wystroju. Zdecydowałam się więc na zakup kilku kompletów pościeli, które dobrze komponowałyby się z pozostałą częścią pomieszczenia. Nie chciałam jednak wydawać majątku, więc tym, czego potrzebowałam była hurtownia pościeli Olsztyn okazał się być miastem, w którym bez problemu ją znalazłam. Wybrałam sobie kilka kompletów, żeby cały czas moje miejsce do spania świetnie wyglądało. Postanowiłam na geometryczne oraz abstrakcyjne motywy, które dodają pomieszczeniu uroku. Chciałam również, żeby kolorystyka mojej sypialni się zmieniła, wybrałam więc pościel o przyciągających wzrok, kontrastowych barwach.

Miejsce do spania jest oczywiście najważniejszą częścią każdej sypialni, warto więc odpowiednio zadbać o jego urządzenie. Pościel ma bardzo duże znaczenie, ponieważ może mieć znaczny wpływ na nasz komfort każdej nocy. Cieszę się więc, że udało mi się znaleźć taką, która nie tylko zapewnia komfort, ale również świetnie się prezentuje. Dzięki niej wnętrze nabrało zupełnie nowego charakteru.

O Autorze: aniam