Pracuję biurowo już od kilku lat. Ostatnio zepsuła mi się klawiatura. Niektóre przyciski zacinały się już od dawna, ale teraz część przestała działać całkowicie. Musiałam kupić sobie jakąś nową. Długo zastanawiałam się jaki model będzie dla mnie odpowiedni. Zależało mi na czymś trwałym i wytrzymałym. Chciałam aby zakupiona klawiatura wytrzymała przynajmniej kilka lat.

Poszukiwania bardzo dobrych klawiatur mechanicznych

klawiatury mechaniczneUdałam się do sklepu, gdzie od razu poprosiłam sprzedawczynię o polecenie mi czegoś dobrego. Dowiedziałam się od niej, że przy pracy biurowej świetnie sprawdzają się innowacyjne klawiatury mechaniczne. Ich dużą zaletą jest fakt, że można przy nich wymienić każdy przycisk z osobna. A co za tym idzie, jeśli tak jak w obecnej klawiaturze popsuje mi się tylko kilka przycisków, nie będę od razu musiała wymieniać klawiatury na nową. Dodatkowo klawiatury mechaniczne są niezwykle precyzyjne oraz ciche. W przypadku gdy w pracy dużo piszę się na klawiaturze, jest to niezwykle przydatne. Możliwość wyjęcia wszystkich klawiszy z klawiatury umożliwia także utrzymanie jej czystości. O wiele łatwiej jest wyczyścić taką klawiaturę, ponieważ można to zrobić na więcej sposobów niż tylko poprzez wydmuchiwanie kurzu za pomocą sprężonego powietrza. Zdecydowałam się zakupić tę klawiaturę, ponieważ jej cena była bardzo przystępna.

Sprzedawczyni zapewniła mnie, że wybrana przeze mnie klawiatura mechaniczna wytrzyma co najmniej kilka lat. Posiada ona dwuletnią gwarancję producenta, dlatego gdyby coś się działo, zawsze mogę bezpłatnie wymienić ją w sklepie na nową po złożeniu reklamacji. Od razu po przyjściu do domu, zdecydowałam się ją wypróbować. Byłam bardzo zadowolona z jej pracy. Klawiatura działała bez zarzutu i nie wymagała instalacji dodatkowych programów na komputerze.

 

O Autorze: Małgorzata Marciniak