Pracę w tej hurtowni dostałem dzięki mamie. Ona znała dość dobrze właściciela i dlatego postanowiła poprosić go pomoc. Potrzebowałem zatrudnienia a w domu się nie przelewało. Dostałem tę pracę dzięki swojej matce, której za wszystko byłem bardzo wdzięczny.

Opakowania z nadrukiem kupione u znanego producenta 

producent opakowań z nadrukiemPrzeszedłem szkolenie, dzięki któremu mogłem zająć przydzielone mi w hurtowni stanowisko. Miałem obsługiwać dostawców i realizować zamówienia, co zdecydowanie mi odpowiadało. Szef co jakiś czas wprowadzał do sprzedaży nowe produkty i tym razem, to ja miałem wszystkim się zająć. W hurtowni miały znaleźć się opakowania z nadrukiem i to ja musiałem znaleźć ich dostawcę. Poznałem w międzyczasie dość dobrze rynek i wiedziałem, który producent opakowań z nadrukiem będzie najlepszy. Był to bardzo znany nie tylko w Bydgoszczy producent, z którym większość sklepów czy hurtowni chętnie podejmowało współpracę. Nadruk na opakowaniach był bardzo starannie wykonany, co dawało temu producentowi dość sporą przewagę na rynku. Wysłałem do producenta projekt nadruku, który miał się pojawić na opakowaniach i złożyłem zamówienia. Wszystkie informacje dostałem od szefa, ponieważ sam nie miałbym pojęcia jaki nadruk powinien znaleźć się na opakowaniach sprzedawanych w hurtowni. Zamówienie dotarło do mnie po kilku dniach. Uznałem, że to bardzo szybko. Zadowolony poszedłem do szefa z jednym opakowaniem, żeby mu je zaprezentować. Szef był zadowolony z efektów mojej pracy.

PO jakimś czasie wszystkim zajmowałem się osobiście. Nie tylko sam wybierałem dostawców, ale też decydowałem o tym, jakie produkty miały znaleźć się w hurtowni. Szybko awansowałem, bo świetnie sobie radziłem. Mama była ze mnie zadowolona i cieszyłem się, że miałem dobrą pracę.

O Autorze: Tadeusz Walczak