Miałam dość oryginalny gust i rzadko udawało mi się kupić coś w sklepie. Większość rzeczy zawsze zamawiałam, ponieważ chciałam, ażeby wyglądały one zgodnie z moim projektem. Przed wiosną planowałam nieco zmienić ogród i potrzebna była mi duża donica w jasnym kolorze.

Duża donica wykonana na zamówienie 

donice dużeW sklepie był sporo donic, jednak oczywiście ja zaplanowałam samodzielnie taką zaprojektować. Rzecz jasna nie wymagało to ode mnie jakiegoś dużego nakładu pracy, więc zabrałam się za ten temat od razu. Znalazłam też producenta, który wykonywał na zamówienie donice duże i wiedziałam, że właśnie z tym człowiekiem będę współpracowała. Donica, którą chciałam w ogrodzie miała być niska, ale dość obszerna. Obrzeża miały być w orientalny wzór. Zaprojektowałam dokładnie taką donicę i gotowy projekt wysłałam do producenta. Oczywiście wcześniej z nim rozmawiałam telefonicznie i upewniłam się, czy wykona dla mnie taką dużą donicę do ogrodu a on się zgodził. Mój projekt został zaakceptowany i producent zadeklarował, że donicę otrzymam pod koniec tygodnia. Rozliczyłam się od razu za wszystko, gdyż to znacznie przyspieszyło całą sprawę. Zamówiona donica dotarła do mnie przed weekendem, gdzie planowałam prace w ogrodzie. Wyglądała pięknie i dokładnie tak, jak ją sobie wyobrażałam. Ustawiłam ją w miejscu, gdzie od samego początku planowałam i zasadziłam azalię. Wiedziałam, że kwiat urośnie duży i donica była odpowiedniej wielkości. To był bardzo udany zakup w tym roku.

Z czasem dokupiłam gotowe donice w dużych rozmiarach, bo właśnie w nich planowałam trzymać kolorowe kwiaty. Dzięki temu w moim ogrodzie było pięknie. Stawiałam przede wszystkim na porządek i estetykę. Sąsiadce mój ogród bardzo się spodobał i postanowiła również kupić donice.

O Autorze: Marcin Skoczek