Rozstępy, czy też cellulit to powszechne problemy współczesnych kobiet. Niestety, nieodpowiednia dieta, czy też ciąża mogą prowadzić do ich powstania. Jednakże, istnieją skuteczne metody ich zwalczania. Jedną z nich są derma rollery, które potrafią zdziałać cuda. Oczywiście, muszą być one właściwie użytkowane. Efekty mogą być naprawdę zaskakujące. 

Efekty widoczne po użyciu derma rollerów

derma rollerZabiegi kosmetyczne przynoszą dobre rezultaty. Oczywiście, w miarę upływu czasu, powstały coraz to nowsze, które zostały dobrze przyjęte na rynku. Bardzo ciekawym zabiegiem jest z pewnością derma roller. Stanowi on urządzenie, które powoduje mechaniczne nakłucia na skórze. Oczywiście, są one kontrolowane przez osobę wykonującą zabieg. Składa się on z obrotowego wałka, na którym umieszczone są igiełki w różnorakiej liczbie. Najczęściej, derma roller stosowany jest na twarz, jednakże, nierzadko dotyczy również ud, pośladków, czy też dekoltu. Oczywiście, taki zabieg powoduje mikrouszkodzenia na skórze, aczkolwiek nie jest bolesny. Dzięki temu, skóra szybciej zaczyna się regenerować oraz pozwala na lepsze wnika substancji aktywnych w jej głąb. Zabiegi z zastosowaniem derma rollerów znajdziemy w ofertach wielu gabinetów kosmetycznych. Jednakże, można je także wykonywać samodzielnie w domu. Trzeba jednak właściwie dobrać długość igieł do danej cery. Efekty po zabiegu są bardzo szybko widoczne. Wśród nich można wyróżnić poprawę napięcia i elastyczności skóry, jak i również spłycenie blizn oraz redukcję rozstępów.

Każda kobieta powinna wybrać się od czasu do czasu do salonu kosmetycznego w celu wykonania zabiegu. Naprawdę warto. Jednymi z polecanych są zabiegi z wykorzystaniem derma rollerów. Polegają one na nakłuciu skóry poprzez specjalne urządzenie. Rezultaty są zniewalające.

 

O Autorze: Edward Mokry