Doświadczeni ludzie byli w mojej firmie zawsze doceniani. Wiedziałem, że warto inwestować w ich rozwój, bo przyczyniają się do sukcesów mojej firmy. Często tez wysyłałem pracowników na szkolenia podwyższające ich kwalifikacje. Dzięki temu pracowali jeszcze lepiej i wydajniej.

Zadowolenie z nowo zatrudnionej księgowej 

księgowa lublinPotrzebna była mi główna księgowa, ponieważ dział się rozrastał. Każdy pracownik miał jasno określony zakres obowiązków, z których doskonale się wywiązywał. Dlatego uznałem, że będzie potrzebna mi spoza firmy jakaś dobra księgowa Lublin był miastem, gdzie firmę prowadził również mój starszy brat i to jego postanowiłem podpytać o księgową, gdyż doskonale znał to środowisko. Byłem pewny, że poleci mi godną zaufania osobę. Brat wskazał mi kobietę, która była najlepsza w branży i obecnie rozglądała się za jakąś lepiej płatną pracą. Główna księgowa była mi potrzebna i miałem świadomość, że muszę takiej pracownicy zaoferować dość wysokie wynagrodzenie. Zaprosiłem tę kobietę na rozmowę i udało się dogadać. Księgowa posiadała ogromną wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu mogła od razu zabrać się za pracę. Zgodziła się dla mnie pracować, ponieważ zaoferowałem jej bardzo dobre warunki. Księgowa dostała własne biuro i od razu zabrała się do pracy. Byłem z niej zadowolony, ponieważ samodzielnie pracowała i radziła sobie z najtrudniejszymi sprawami. Znalazła nawet spore oszczędności. Właśnie takiej księgowej potrzebowałem w swojej firmie. Byłem wdzięczny bratu za pomoc.

Wszystkie sprawy związane z finansami były pod kontrolą. Księgowa co miesiąc zdawała mi szczegółowy raport i dzięki temu doskonale wiedziałem w jakiej kondycji jest moja firma. Księgowa była świetna i zaradna. Samodzielnie potrafiła rozwiązać każdą sprawę.

O Autorze: Małgorzata Marciniak