Kupiłam mieszkanie dzięki rządowemu programowi, który jest skierowany do młodych osób. Dostałam spore dofinansowanie i dzięki temu miałam możliwość kupienia mieszkania, które pięknie sobie wyremontuje. Ja niestety zupełnie nie znam się na remontach i będę musiała zatrudnić dobra ekipę, która w możliwie jak najkrótszym czasie wykończy moje mieszkanie.

Znalazłam tanią ekipę remontową

usługi budowlane GrudziądzUsługi budowlane Grudziądz cieszą się sporym zainteresowaniem. Kiedy szukałam dobrej ekipy remontowej to wiele firm nie miało zupełnie wolnych terminów. Nie sądziłam, ze tak wiele osób jest w trakcie remontów lub buduje swoje wymarzone domy. Udało mi się dogadać z mniejsza firmą, która zaproponowała mi dobra cenę za usługi budowlane i będzie mogła rozpocząć u mnie remont w przyszłym tygodniu. Umówiliśmy się, że remont mojego mieszkania potrwa miesiąc. W tym czasie wszystkie prace maja zostać zakończone. Właściciel firmy budowlanej zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Widać było, że zna się na pracy fizycznej i w bardzo wielu rzeczach mi doradził. Kiedy ustaliliśmy wszystkie szczegóły naszej współpracy podpisałam niezbędne dokumenty i wpłaciłam zaliczkę. Ekipa remontowa rozpoczęła usługi budowlane w poniedziałek z samego rana. Mieszkanie, które kupiłam wymaga generalnego remontu i muszę nastawić się, że po remoncie będzie wyglądało zupełnie inaczej. Wszystkie materiały budowlane będzie kupować firma remontowa. Ja mogę co jakiś czas przychodzić do mieszkania żeby podziwiać jak się mieszkanie zmienia.

Muszę przyznać, że już po kilku dniach moje mieszkanie wyglądało zupełnie inaczej. Ekipa bardzo sprawnie wykonuje wszystkie swoje obowiązki. W łazience i kuchni są już położone kafelki, które wybrałam. Jeszcze tylko kilkanaście dni i będę mogła się przeprowadzać.

O Autorze: Marianna Kaczmarek