Teraz to jak zmieniły się te wszystkie przepisy to mogę w końcu zająć się terenem, który od dawna planowałem przeznaczyć na inwestycję. Sam nie dam rady zająć się tymi drzewami i muszę znaleźć jakąś profesjonalną firmę do pomocy.

Dzięki wycince drzew zyskałem dużo powierzchni

Wycinka drzew RacibórzU nas jest sporo firm, które zajmują się wycinką i mają profesjonalny sprzęt. Wycinka drzew Racibórz to prosta sprawa, ale trzeba się dogadać. Ja to jestem w stanie sporo zapłacić, ażeby tylko załatwić wcześniejszy termin. Sąsiad to mi mówił, że teraz się dłużej czeka. Zadzwoniłem do firmy, która już kiedyś dla mnie wykonywała takie jedno zlecenie i zapytałem jak wyglądają u nich terminy. Wycinka drzew Racibórz idzie pełną parą i właściciel firmy sam mi przyznał, że będę musiał poczekać sporo czasu, bo mają dużo zleceń. W sumie teren jest mój i jakbym miał odpowiedni sprzęt to sam pewnie bym dał radę, ale ja to wolę, ażeby jednak zajęli się tym profesjonaliści. Zgodziłem się więc na termin, który zaoferował mi właściciel firmy, ale poprosiłem, że jak wcześniej zwolni się jakiś termin to koniecznie ma mnie wcisnąć. Czekałem już tyle czasu to te parę tygodni zaczekam. W międzyczasie skontaktowałem się z inwestorami, ażeby podjąć dalsze rozmowy na temat współpracy. Jak już będzie wykonana wycinka drzew to będę mógł swobodnie działać. Tydzień po tej rozmowie w sprawie wycinki zadzwonił do mnie właściciel firmy i zaoferował mi wcześniejszy termin. Zatrudnił więcej pracowników i dlatego udało się to załatwić wcześniej.

Cieszę się, że to wszystko tak szybko i sprawnie poszło, ponieważ inwestorzy dłużej by nie czekali. Teraz to mam mnóstwo kasy na tym interesie zarobione i mogę żyć sobie jak przysłowiowy pączek w maśle. O to właśnie mi cały czas chodziło.

 

O Autorze: Marianna Kaczmarek