Postanowiłem w tym sezonie wypromować swoje nowe produkty w inny sposób niż ostatnio. Uznałem, że zapakuję dla zaproszonych na targi klientów próbki, które na pewno zachęcą ich do kupowania moich produktów. Musze się tym pilnie zająć. 

Każdy nadruk na torbie reklamowej świetnie się prezentuje

torby reklamowe z nadrukiemNie miałem zbyt pomysłu w co pakować te próbki dla klientów, ale mój wierny pracownik Janusz jak zwykle wpadł na genialny pomysł. Powiedział, że najlepszym rozwiązaniem będą torby reklamowe z nadrukiem, które są wykonane z bawełny. Nie dość, że klient otrzyma doskonałe próbki, to jeszcze będzie miał bawełnianą torbę, którą wykorzysta. Co jest jeszcze bardziej korzystne to fakt, że torba z naszą reklamą będzie krążyła po całym mieście. No ma chłopak głowę na karku i wpadł na doskonały produkt. Skontaktowałem się z moją ulubioną agencją reklamową i zleciłem im wykonanie takiej torby, która ma nadruk mojej firmy. Jeżeli projekt mi się spodoba to zamówię większą ilość. Samym projektem zajął się Janusz i już wiedziałem, że to będzie dobry pomysł. Kiedy przyniósł mi tę torbę z agencji reklamowej to wiedziałem, że jego pomysł jest w stu procentach trafiony. Zamówiliśmy od razu ponad dwa tysiące takich toreb i zleciliśmy pracownikom z działu handlowego zapakowanie do nich wskazanych próbek. Na pewno jak klienci otrzymają od nas takie  torby reklamowe z nadrukiem to będą zadowoleni. Na targi rzecz jasna zabrałem ze sobą Janusza. To świetny handlowiec i pewnie jeszcze na targach osiągnie wysoką sprzedaż.

Pomysł z bawełnianymi torbami okazał się trafiony w samo sedno. Dzwonili do mnie klienci spoza miasta, bo widzieli torbę z reklamą mojej firmy i są zainteresowani współpracą. No aż tak ogromnego odzewu to się nawet nie spodziewałem. Jest super.

O Autorze: Edward Mokry