Wymyślanie prezentów dla swoich bliskich zawsze stanowiło dla mnie niemały problem. Mimo, że mam z nimi bardzo dobry kontakt i wydawać by się mogło, że znam ich od podszewki, nadal wpadnięcie na dobry pomysł sprawia mi trudność. Dlatego też byłem nieco zestresowany, kiedy nieubłaganie zaczęły zbliżać się urodziny mojej żony. Nie mogłem przecież jak co roku dać jej bukietu kwiatów!

Bransoletka ze złota to idealny pomysł na prezent

piękne złote bransoletki damskieWiele czasu spędziłem na rozmyślaniach nad prezentem urodzinowym dla żony. Rozważałem między innymi wspólną podróż, aczkolwiek byłoby to niemożliwe biorąc pod uwagę to, jak zapracowani obydwoje jesteśmy. Dlatego też musiałem kupić coś fizycznego. Coś, z czego by się ucieszyła. Pewnego dnia, usłyszałem z jej ust, że marzy o złotej biżuterii, ponieważ jest ona uosobienie kobiecej klasyki. Od razu zanotowałem sobie tę uwagę w swoim notesie i postanowiłem, że pójdę tym tropem. Podczas lunchu w pracy, coby nie wzbudzić podejrzeń późniejszym powrotem do domu, wybrałem się do galerii handlowej. Wszedłem do pierwszego lepszego sklepu z biżuterią i spytałem konsultantkę o piękne złote bransoletki damskie sklep. Ta z kolei odpowiedziała mi równie ładnym uśmiechem i pokazała najpiękniejsze modele. Przyznam, że niemal od razu w oko wpadła mi jedna z pierwszych bransoletek, które mi pokazano. Dlatego też nie czekając dłużej, zdecydowałem się na jej zakup. Czułem, że przypadnie ona do gustu mojej żony.

Kiedy przyszedł wreszcie czas na wręczenie mojej żonie prezentu, byłem nieco zestresowany. Pierwszy raz bowiem zdobyłem się na odwagę i odstąpiłem od reguły ofiarowywania jej w tym dniu kwiatów. Dlatego też doskonale zauważyłem zaskoczenie na jej twarzy. Zaskoczenie i prawdziwe szczęście. Prezent bowiem bardzo przypadł jej do gustu, co i mnie bezpośrednio ucieszyło.

 

O Autorze: Irena Zając