Poszukuję bardzo dobrego specjalistę do mojego zlecenia. Przygotowuje ciekawy projekt w mojej pracy i planuje zatrudnić kogoś kto pomoże mi w tym zleceniu. Moja szefowa jest pełna nadziei, że mój projekt zostanie wykonany w dobrej cenie.

Potrzebuję pięknych zdjęć

fotograf na ŚląskuJa pracuję w firmie, która sprzedaje piękne suknie ślubne. Suknie są szyte na zamówienie a także w rozmiarach uniwersalnych. Suknie ślubne są chętnie wybierane przez klientki. Nasza firma cieszy się dobrym zaufaniem. Poszukuję fotografa z dobrym sprzętem, który przygotuje dla mnie najlepsze zdjęcia. Chciałabym żeby fotograf  Fotograf na Śląsku jest chętnie wybierany przez klientów indywidualnych a także przez firmy. Fotograf jest bardzo dobrym zawodem. Fotograf może wykonywać zlecenia bezpośrednio u klienta a także u siebie jeśli klient ma taka potrzebę. Znalazłam fotografa z wolnym terminem w przyszłym tygodniu. Pan Kamil pracuje jako fotograf już od wielu lat. na swoim koncie ma bardzo wiele zleceń. nie bierze udziału tylko w rodzinnych uroczystościach. Przygotowywał wiele plakatów a także katalogów. Mi jest potrzebna właśnie taka osoba. Suknie ślubne, które sprzedajemy mają znaleźć się w katalogu wydrukowanym dla klientów a także na stronie intranetowej naszego sklepu. Wszystkie modelki, które będą brały udział w zleceniu są już umówione na dokładne terminy. Sesja zdjęciowa potrwa dwa dni i wszystko musi wyjść idealnie. Mam nadzieję, że fotograf porządnie wykona swoją pracę.

Okazało się, że wszystkie zdjęcia, które zostały zrobione w trakcie sesji wyszły idealnie. Suknie ślubne pięknie prezentują się na zdjęciach. Na pewno klientki będą chętnie odwiedzać nasz sklep, żeby zakupić u nas suknie. Jestem wdzięczna fotografowi za profesjonalne wykonanie swojej pracy. Chętnie będę zlecała mu kolejne prace.

O Autorze: Irena Zając